AYKIN BURCU

AYKIN BURCU
Nationality: North Cyprus
Age: 2019
Playing Cue:
Breaking Cue:
Club:
Match Played: 336
Match Win: 168
Match Lost: 168
Rating: 0
Sponsors:
Tournaments
Date Tournament Rank
26.05.20 Özel Bayram Turnuvası 5
07.03.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 17
29.02.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 17
25.01.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 13
21.12.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 9
30.11.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 17
29.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 13
24.08.19 IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019 17
17.08.19 2019KKTC Bilardo Federasyonu Kurban Bayramı Turnuv N.R.
06.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201 9
23.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 17
17.02.19 2018-2019 BÜYÜKLER YAZ 7
16.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 9
05.01.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 9
22.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 17
08.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 25
10.11.18 2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY 5
13.10.18 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle 9
25.08.18 2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI 17
11.08.18 2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI 1
24.03.18 Lig 18 Hazırlık Turnuvası 13
10.02.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap 3
06.01.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap 9
02.12.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak 5
04.11.17 2017-2018 BÜYÜKLER YAZ N.R.
04.11.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak 5
14.10.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 3
30.09.17 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201 9
23.09.17 Hazırlık 17 Alayköy 1
04.09.17 2017 Bayram Turnuvası Büyükler 17
26.08.17 MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 9
19.08.17 lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 13
24.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top) 5
10.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 ) 9
03.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top) 9
15.11.16 2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Gençler 13
12.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top) 17
05.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top) 5
22.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 5. Etap (8Top) 5
15.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 4. Etap (14.1) 3
08.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 3. Etap 5
24.09.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 2. Etap 9 top 9
17.09.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 1. Etap 5
14.09.16 Hazırlık Turnuvası N.R.
10.09.16 Doğan Nadiri Anı Turnuvası 33
19.08.16 MEHMETÇİK 1. GENÇLER YAZ TURNUVASI 2
13.08.16 Lefke Şenlikleri 1. Billardo Turnuvası 5
11.07.16 KKBF Kupası Hazırlık Turnuvası 5
05.06.16 North Cyprus Challenge Cup-Youth Division N.R.
19.05.16 2016 19 Mayıs Gençler Turnuvası 9
19.03.16 KKTC 2016-2017 Açılış Turnuvası 9
30.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 5. Etap 17
09.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 4. Etap 13
26.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 3. Etap 25
12.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 2. Etap 5
05.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 1. Etap 33
28.11.15 2015-16 KKTC Gençler Şampiyonası 5. Etap 13
07.11.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 4.Etap 7
31.10.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 3.Etap 3
16.10.15 EUROPEAN YOUTH 9 BALL OF 2015 25
14.10.15 EUROPEAN YOUTH TEAM MATCHES N.R.
03.10.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 2.Etap 3
26.09.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 1. Etap 1
12.09.15 7. DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 25
31.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 5.Etap 25
10.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 4.Etap 17
27.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 3.Etap 9
13.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 2.Etap 13
29.11.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 1.Etap 25
08.11.14 2014-2015 5. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 9
01.11.14 2014-2015 4. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 9
18.10.14 International Dr.Fazıl Küçük 9 Ball Youth Division 17
11.10.14 2014-2015 3. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 5
27.09.14 2014-2015 2. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 9
20.09.14 2014-2015 1. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 5
07.09.14 6. Doğan NADİRİ Anı Turnuvası 13
12.07.14 6. İskele Bilardo Turnuvası 49
21.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 25
14.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 25
23.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 13
16.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 33
26.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 33
19.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 33
08.10.13 North Cyprus IPT 2013 49
06.07.13 5.İskele Bilardo Turnuvası (A Grubu) 33
08.06.13 BRTK 50.YIL Gençler Turnuvası 9
02.02.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 33
26.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 17
05.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 25
22.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 25
01.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 49
24.11.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 33
07.01.12 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 33
20.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 25
10.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 49
19.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 33
05.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 49
Matches
Özel Bayram Turnuvası
Rnd Date Match
R1 26.05
11.00
Kaan Baygün 3
Aykin Burcu 6
WR1 26.05
13.00
Aykin Burcu 6
Mehmet Mahrum 2
WQ 26.05
16.00
Kaan Baybora 2
Aykin Burcu 6
QF 26.05
19.00
Aykin Burcu 5
Bilge Alaçam 6
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 0
Walk Over 0
WR1 07.03
11.00
Aykin Burcu 0
Mücahit Çelikağ 5
LR2 07.03
14.00
Enis Soğular 5
Aykin Burcu 1
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 0
Walk Over 0
WR1 29.02
11.00
Aykin Burcu 0
Enis Soğular 1
LR2 29.02
12.00
Salih Boztuna 1
Aykin Burcu 0
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 25.01
12.00
Rüstem Aygünlü 5
Aykin Burcu 1
LR1 25.01
14.00
Hüseyin Arinşan 1
Aykin Burcu 5
LR2 25.01
15.00
Aykin Burcu 5
Mücahit Çelikağ 3
LR3 25.01
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 2
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 21.12
11.00
Atinç Kiliç 6
Aykin Burcu 2
LR1 -
Aykin Burcu 0
Qualifier2 -1
LR2 21.12
14.00
Aykin Burcu 6
Mehmet Türegün 2
LQ 21.12
16.00
Aykin Burcu 5
Emir Ahmet Konuklu 6
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 30.11
10.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Türegün 1
WR1 30.11
12.00
Emir Ahmet Konuklu 5
Aykin Burcu 2
LR2 30.11
15.00
Mehmet Kaan Özbay 5
Aykin Burcu 1
2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
WR1 29.09
12.00
Aykin Burcu 7
Orçun Altur 1
WR2 29.09
14.00
Mustafa Alnar 7
Aykin Burcu 3
LR4 29.09
16.00
Doğukan Çidam 4
Aykin Burcu 7
LR5 29.09
17.00
Enis Soğular 7
Aykin Burcu 6
IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 0
Walk Over 0
WR1 24.08
14.30
Aykin Burcu 0
Cafer Gürcafer -1
WR2 24.08
19.00
Aykin Burcu 3
Enis Soğular 5
LR4 25.08
10.00
Ahmet Akil B. Sözalp 5
Aykin Burcu 4
2019KKTC Bilardo Federasyonu Kurban Bayramı Turnuv
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
WR1 17.08
11.00
Mustafa Alnar 7
Aykin Burcu 3
LR2 17.08
12.00
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 17.08
14.00
Aykin Burcu 7
Enis Soğular 5
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
WR1 06.07
12.00
Aykin Burcu 2
Salih Boztuna 5
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 06.07
15.00
Onuç Altur 2
Aykin Burcu 5
LR4 06.07
16.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Türegün 2
LR5 06.07
18.00
Aykin Burcu 5
Hasan Sözalp 3
LQ 06.07
19.00
Aykin Burcu 1
Osman Şanlisoy 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 23.02
10.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Sari 0
WR1 23.02
13.00
Aykin Burcu 3
Enis Soğular 5
LR2 23.02
15.00
Firat Leylek 5
Aykin Burcu 3
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 16.02
10.00
Ercan Çakartaş 0
Aykin Burcu 5
WR1 16.02
11.00
Aykin Burcu 0
Doğukan Çidam 5
LR2 16.02
14.00
Mehmet Sari 0
Aykin Burcu 5
LR3 16.02
15.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Özkebapçi 0
LQ 16.02
16.00
Aykin Burcu 0
Onuç Altur 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 05.01
11.00
Orçun Altur 5
Aykin Burcu 3
LR1 05.01
14.00
Hüseyin Arinşan 2
Aykin Burcu 5
LR2 05.01
15.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Kaan Özbay 4
LR3 05.01
17.00
Aykin Burcu 5
Kaan Baybora 3
LQ 05.01
18.00
Aykin Burcu 1
Onuç Altur 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 22.12
09.00
Ali Gürler 6
Aykin Burcu 5
LR1 -
Aykin Burcu 0
Walk Over 0
LR2 22.12
12.00
Aykin Burcu 0
Giray Yazar3 -1
LR3 22.12
15.00
Mücahit Çelikağ 4
Aykin Burcu 6
LR4 22.12
16.00
Aykin Burcu 2
Mehmet Kaan Özbay 6
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
WR1 08.12
13.00
Aykin Burcu 1
Orçun Altur 5
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 08.12
15.00
Emir Ahmet Konuklu 5
Aykin Burcu 0
2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY
Rnd Date Match
R1 10.11
14.00
Aykin Burcu 5
Ibrahim Asvaroğlu 0
WR1 10.11
17.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Kaan Özbay 2
WR2 10.11
19.00
Mehmet Türegün 2
Aykin Burcu 5
WQ 15.11
12.00
Mustafa Alnar 4
Aykin Burcu 5
QF 15.11
15.00
Aykin Burcu 3
Hüseyin Borankan 6
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle
Rnd Date Match
R1 13.10
19.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Kaan Özbay 4
WR1 14.10
10.00
Mustafa Alnar 5
Aykin Burcu 2
LR2 14.10
11.00
Irfan Demirkiran -1
Aykin Burcu 0
LR3 14.10
13.00
Mehmet Özkebapçi 1
Aykin Burcu 5
LQ 14.10
14.00
Aykin Burcu 4
Ahmet Akil B. Sözalp 5
2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 25.08
11.00
Aykin Burcu 4
Emir Ahmet Konuklu 5
LR1 25.08
15.00
Aykin Burcu 5
Ercan Çakartaş 4
LR2 25.08
17.00
Aykin Burcu 4
Hasan Sözalp 5
2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 11.08
10.00
Aşkin Burcu -1
Aykin Burcu 0
WR1 11.08
12.00
Aykin Burcu 5
Firat Leylek 1
WQ 11.08
15.00
Huseyin Sert Olmezler 5
Aykin Burcu 3
LQ 11.08
17.00
Onuç Altur 2
Aykin Burcu 5
QF 11.08
18.00
Huseyin Sert Olmezler 3
Aykin Burcu 5
SF 11.08
19.00
Bilge Alaçam 4
Aykin Burcu 5
F 11.08
20.00
Osman Şanlisoy 4
Aykin Burcu 5
Lig 18 Hazırlık Turnuvası
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 5
Izzet Izci 2
WR1 -
Aykin Burcu 3
Onuç Altur 5
LR2 -
Arif Çingi 1
Aykin Burcu 5
LR3 -
Emir Ahmet Konuklu 5
Aykin Burcu 1
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap
Rnd Date Match
R1 10.02
10.00
Aykin Burcu 5
Aziz Limasollu 1
WR1 10.02
12.00
Emir Ahmet Konuklu 4
Aykin Burcu 5
WQ 10.02
15.00
Rüstem Aygünlü 2
Aykin Burcu 5
QF 10.02
17.00
Aykin Burcu 5
Hüseyin Alnar 3
SF 10.02
18.00
Aykin Burcu 6
Bilge Alaçam 7
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap
Rnd Date Match
R1 06.01
11.00
Aykin Burcu 6
Enis Soğular 0
WR1 06.01
13.00
Aykin Burcu 6
Mehmet Türegün 0
WQ 06.01
16.00
Bilge Alaçam 6
Aykin Burcu 0
LQ 06.01
17.00
Emir Ahmet Konuklu 6
Aykin Burcu 0
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak
Rnd Date Match
R1 02.12
10.00
Arda Boztuna 1
Aykin Burcu 5
WR1 02.12
11.00
Hüseyin Borankan 3
Aykin Burcu 5
WR2 02.12
12.00
Aykin Burcu 4
Mustafa Alnar 5
LR3 02.12
14.00
Ercan Çakartaş 2
Aykin Burcu 5
LR4 02.12
15.00
Mehmet Özkebapçi 3
Aykin Burcu 5
LQ 02.12
17.00
Aykin Burcu 5
Ibrahim Asvaroğlu 0
QF 02.12
18.00
Berk Mehmetcik 5
Aykin Burcu 3
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak
Rnd Date Match
R1 04.11
12.00
Aziz Limasollu -1
Aykin Burcu 0
WR1 04.11
12.00
Ahmet Adalier 1
Aykin Burcu 6
WR2 04.11
14.00
Bilge Alaçam 6
Aykin Burcu 3
LR3 04.11
16.00
Arda Özdiker 2
Aykin Burcu 6
LR4 04.11
17.00
Aykin Burcu 6
Adem Ulugün 2
LQ 04.11
18.00
Aykin Burcu 6
Alara Ghaffari 2
QF 04.11
19.00
Mustafa Alnar 6
Aykin Burcu 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 14.10
11.00
Aykin Burcu 1
Berk Mehmetcik 5
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 14.10
15.00
Arda Özdiker 0
Aykin Burcu 5
LQ 14.10
16.00
Aykin Burcu 5
Irfan Demirkiran 4
16F 14.10
17.00
Mehmet M. Özkebapçi 1
Aykin Burcu 5
QF 14.10
18.00
Mücahit Çelikağ 1
Aykin Burcu 5
SF 17.10
19.00
Berk Mehmetcik 7
Aykin Burcu 5
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 30.09
12.00
Aykin Burcu 4
Gülcem Somer 1
WQ 30.09
14.00
Ismail Dendane 4
Aykin Burcu 3
LQ 30.09
16.00
Rüstem Aygünlü 0
Aykin Burcu 4
16F 30.09
17.00
Emir Ahmet Konuklu 4
Aykin Burcu 1
Hazırlık 17 Alayköy
Rnd Date Match
R1 -
Hasan Çakmak 0
Aykin Burcu 2
WR1 -
Aykin Burcu 3
Ramadan Hamidi 1
WQ -
Ibrahim Asvaroğlu 1
Aykin Burcu 3
SF -
Aykin Burcu 3
Ibrahim Asvaroğlu 1
F -
Tufan Ulaş 0
Aykin Burcu 3
2017 Bayram Turnuvası Büyükler
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 2
Hakan Doğahan 5
LR1 -
Aykin Burcu 5
Ahmet Akil B. Sözalp 4
LR2 -
Aykin Burcu 3
Enis Soğular 5
MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 26.08
11.00
Mehmet Türegün 0
Aykin Burcu 5
WR1 26.08
15.00
Aykin Burcu 5
Guner Ozalp 4
WR2 27.08
11.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 1
LR4 27.08
13.00
Firat Leylek 5
Aykin Burcu 1
lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 19.08
12.00
Qualifier3 0
Aykin Burcu 1
WR1 19.08
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 1
LR2 20.08
18.00
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 19.08
20.30
Huseyin Sert Olmezler 5
Aykin Burcu 3
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 1
WR1 24.12
11.00
Aykin Burcu 2
Hüseyin Borankan 5
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 24.12
13.00
Aykin Burcu 2
Hüseyin Alnar 0
LQ 24.12
14.00
Aykin Burcu 5
Mehmet M. Özkebapçi 2
16F 24.12
16.00
Enis Soğular 1
Aykin Burcu 5
QF 24.12
17.00
Berk Mehmetcik 5
Aykin Burcu 2
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 )
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 10.12
10.00
Bilge Alaçam 50
Aykin Burcu 20
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 10.12
14.00
Hasan Şişik 0
Aykin Burcu 2
LQ 10.12
15.00
Aykin Burcu 39
Mehmet M. Özkebapçi 27
16F 10.12
16.00
Mustafa Alnar 50
Aykin Burcu 38
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 1
WR1 03.12
11.00
Aykin Burcu 5
Gizem Parali 2
WQ 03.12
13.00
Kaan Baybora 5
Aykin Burcu 4
LQ 03.12
16.00
Ercan Çakartaş 2
Aykin Burcu 5
16F 03.12
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 3
2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Gençler
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 15.11
10.00
Aykin Burcu 3
Enis Soğular 4
LR2 -
Walk Over 0
Aykin Burcu 0
LR3 15.11
14.45
Ali Gürler 4
Aykin Burcu 1
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top)
Rnd Date Match
R1 12.11
10.00
Doğuş Akdeniz 0
Aykin Burcu 1
WR1 12.11
11.00
Aykin Burcu 6
Mehmet Özkebapçi 1
WQ 12.11
14.00
Hüseyin Borankan 6
Aykin Burcu 3
LQ 12.11
16.00
Enis Soğular 6
Aykin Burcu 2
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 05.11
11.00
Mehmet Türegün 0
Aykin Burcu 5
WQ 05.11
14.00
Doğukan Çidam 2
Aykin Burcu 5
16F 05.11
17.00
Aykin Burcu 5
Rüstem Aygünlü 3
QF -
Aykin Burcu 4
Orçun Altur 5
2016-2017 Gençler Şampiyonası 5. Etap (8Top)
Rnd Date Match
R1 -
Aykin Burcu 1
Walk Over 0
WR1 22.10
11.00
Aykin Burcu 2
Enis Soğular 5
LR2 22.10
13.00
Barkin Burcu 0
Aykin Burcu 5
LR3 22.10
14.00
Gülcem Somer 1
Aykin Burcu 5
LR4 22.10
15.00
Aykin Burcu 5
Mehmet Kaan Özbay 4
QF 22.10
16.00
Mustafa Alnar 5