RÜSTEM AYGÜNLÜ

RÜSTEM AYGÜNLÜ
Nationality: North Cyprus
Age: 2019
Playing Cue:
Breaking Cue:
Club: Number Eight
Match Played: 460
Match Win: 313
Match Lost: 147
Rating: 0
Sponsors:
Tournaments
Date Tournament Rank
07.03.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 13
29.02.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 13
08.02.20 2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 5.Etap 1
01.02.20 2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 4.Etap 1
25.01.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 5
04.01.20 2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 3.Etap 2
21.12.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 5
07.12.19 2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 2.Etap 3
30.11.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 3
02.11.19 2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 1.Etap 2
29.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 3
28.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI SENYORLAR 5
24.08.19 IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019 3
23.08.19 IV. MEHMETCİK YAZ TURNUVASI SENYORLAR 2019 3
06.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201 17
05.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI SENYORLAR 20 2
23.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 3
17.02.19 2018-2019 BÜYÜKLER YAZ 9
16.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 9
09.02.19 2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 5.Etap 1
02.02.19 2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 4.Etap 2
05.01.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 9
29.12.18 2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 3.Etap 2
22.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 9
16.12.18 2018-2019 Senyorlar Yaz 1
15.12.18 2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 2.Etap 5
08.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 5
01.12.18 2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 1.Etap 3
10.11.18 2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY 9
13.10.18 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI SİNYORLAR 20 1
25.08.18 2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI 13
24.03.18 Lig 18 Hazırlık Turnuvası 5
10.02.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap 9
03.02.18 2017-2018 Senyorlar Şampiyonası 5.Etap 1
06.01.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap 5
16.12.17 2017-2018 Senyorlar Şampiyonası 4. Etap 1
02.12.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak 17
11.11.17 2017-2018 Senyorlar Şampiyonası 3. Etap 7
06.11.17 2017-2018 Senyorlar Yaz N.R.
04.11.17 2017-2018 BÜYÜKLER YAZ N.R.
04.11.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak 9
21.10.17 2017-2018 Senyorlar Şampiyonası 2. Etap 9
14.10.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 17
07.10.17 KKTC 2017-2018 SENYORLAR 1. AYAK 1
30.09.17 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201 17
24.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top) 17
10.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 ) 17
03.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top) 3
15.11.16 2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Sinyorlar 3
12.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top) 9
05.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top) 9
22.10.16 2016-2017 Sinyorlar Şampiyonası 5. Etap (8Top) 1
15.10.16 2016-2017 Sinyorlar Şampiyonası 4. Etap (14.1) 1
08.10.16 2016-2017 Sinyorlar Şampiyonası 3. Etap 9
24.09.16 2016-2017 Sinyorlar Şampiyonası 2. Etap 9 Top 2
17.09.16 2016-2017 Sinyorlar Şampiyonası 1. Etap 1
10.09.16 Doğan Nadiri Anı Turnuvası 5
20.08.16 MEHMETÇİK 1. BÜYÜKLER YAZ TURNUVASI 17
05.06.16 North Cyprus Challenge Cup-Man Division N.R.
19.03.16 KKTC 2016-2017 Açılış Turnuvası 5
30.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 5. Etap 5
09.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 4. Etap 5
26.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 3. Etap 2
12.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 2. Etap 3
05.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 1. Etap 9
28.11.15 2015-2016 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 5. Etap 2
28.11.15 2015-16 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 5. Etap N.R.
07.11.15 2015-2016 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 4. Etap 2
31.10.15 2015-2016 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 3. Etap 2
03.10.15 2015-2016 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 2. Etap 3
26.09.15 2015-2016 KKTC Sinyorlar Şampiyonası 1.Etap 1
31.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 5.Etap 9
10.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 4.Etap 13
27.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 3.Etap 5
13.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 2.Etap 5
29.11.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 1.Etap 17
08.11.14 2014-2015 5. Etap Sinyorlar Ferdi Şampiyonası 3
01.11.14 2014-2015 4. Etap Sinyorlar Ferdi Şampiyonası 1
17.10.14 International Dr.Fazıl Küçük 9 Ball Man Division 9
11.10.14 2014-2015 3. Etap Sinyorlar Ferdi Şampiyonası 1
27.09.14 2014-2015 2. Etap Sinyorlar Ferdi Şampiyonası 3
20.09.14 2014-2015 1. Etap Sinyorlar Ferdi Şampiyonası 1
07.09.14 6. Doğan NADİRİ Anı Turnuvası 5
12.07.14 6. İskele Bilardo Turnuvası 9
21.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 9
14.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 33
23.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 9
16.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 9
26.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 9
19.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 33
08.10.13 North Cyprus IPT 2013 33
06.07.13 5.İskele Bilardo Turnuvası (A Grubu) 17
08.06.13 BRTK 50.YIL Sinyorlar Turnuvası 1
02.02.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 2
26.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 5
05.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 5
22.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 17
01.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 9
24.11.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 13
07.01.12 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 5
20.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 17
10.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 17
19.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 13
05.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 3
Matches
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 07.03
11.00
Rüstem Aygünlü 5
Doğukan Çidam 3
WR1 07.03
12.00
Rüstem Aygünlü 1
Hüseyin Borankan 5
LR2 07.03
14.00
Mehmet A.özkebapçi 0
Rüstem Aygünlü 5
LR3 07.03
15.00
Rüstem Aygünlü 2
Emir Ahmet Konuklu 5
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 29.02
10.00
Rüstem Aygünlü 0
Hüseyin Borankan 1
LR2 29.02
11.00
Doğukan Çidam 0
Rüstem Aygünlü 1
LR3 29.02
13.00
Rüstem Aygünlü 0
Salih Boztuna 1
2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 08.02
10.00
Rüstem Aygünlü 5
Emir Ahmet Konuklu 3
WQ 08.02
12.00
Firat Leylek 1
Rüstem Aygünlü 5
SF 08.02
16.00
Rüstem Aygünlü 6
Emir Ahmet Konuklu 3
F 08.02
17.00
Rüstem Aygünlü 6
Firat Leylek 4
2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
WR1 01.02
11.00
Mehmet Şanlisoy 0
Rüstem Aygünlü 1
WQ 01.02
15.00
Hakan Doğahan 0
Rüstem Aygünlü 1
SF 01.02
18.00
Rüstem Aygünlü 1
Hakan Doğahan 0
F 01.02
19.00
Emir Ahmet Konuklu 0
Rüstem Aygünlü 1
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 25.01
12.00
Rüstem Aygünlü 5
Aykin Burcu 1
WR1 25.01
13.00
Hasan Sözalp 0
Rüstem Aygünlü 5
WQ 25.01
16.00
Ercan Çakartaş 1
Rüstem Aygünlü 5
QF 25.01
18.00
Rüstem Aygünlü 6
Mustafa Alnar 7
2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 04.01
12.00
Rüstem Aygünlü 4
Firat Leylek 5
LR2 -
Atinç Kiliç 4
Rüstem Aygünlü 5
LR3 04.01
14.00
Rüstem Aygünlü 5
Orçun Altur 1
LQ 04.01
15.00
Rüstem Aygünlü 5
Mücahit Çelikağ 2
SF 04.01
16.00
Hakan Doğahan 5
Rüstem Aygünlü 7
F 04.01
17.00
Rüstem Aygünlü 1
Emir Ahmet Konuklu 7
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 21.12
11.00
Rüstem Aygünlü 6
Firat Leylek 3
WR1 21.12
12.00
Rüstem Aygünlü 1
Osman Şanlisoy 6
LR2 21.12
14.00
Hakan Doğahan 3
Rüstem Aygünlü 6
LR3 21.12
15.00
Rüstem Aygünlü 6
Ahmet Akil H. Sözalp 1
LQ 21.12
16.00
Rüstem Aygünlü 6
Enis Soğular 5
QF 21.12
17.00
Osman Şanlisoy 8
Rüstem Aygünlü 2
2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 07.12
10.00
Rüstem Aygünlü 6
Firat Leylek 0
WR1 07.12
11.00
Hakan Doğahan 3
Rüstem Aygünlü 6
WQ 07.12
14.00
Rüstem Aygünlü 6
Orçun Altur 4
SF 07.12
17.00
Rüstem Aygünlü 6
Firat Leylek 8
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 30.11
11.00
Irfan Demirkiran 0
Rüstem Aygünlü 5
WR1 30.11
13.00
Rüstem Aygünlü 5
Mehmet Özkebapçi 1
WQ 30.11
15.00
Rüstem Aygünlü 5
Salih Boztuna 2
SF 30.11
19.00
Bilge Alaçam 7
Rüstem Aygünlü 4
2019-2020 Senyorlar Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 02.11
13.00
Hakan Doğahan 5
Rüstem Aygünlü 3
LR1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
LR2 02.11
15.00
Rüstem Aygünlü 5
Bulent Altinbaş 0
LR3 02.11
16.00
Aziz Limasollu 1
Rüstem Aygünlü 5
LQ 02.11
17.00
Rüstem Aygünlü 5
Hakan Doğahan 0
SF 02.11
18.00
Orçun Altur 5
Rüstem Aygünlü 6
F 02.11
19.00
Emir Ahmet Konuklu 6
Rüstem Aygünlü 3
2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
WR1 29.09
11.00
Talha Zahid -1
Rüstem Aygünlü 0
WR2 29.09
13.00
Ramiz Şahmuhammed 3
Rüstem Aygünlü 7
WQ 29.09
16.00
Rüstem Aygünlü 7
Ismail Dendane 2
QF 13.10
11.00
Rüstem Aygünlü 9
Mücahit Çelikağ 7
SF 13.10
14.00
Rüstem Aygünlü 1
Mustafa Alnar 9
2019 3. YAZ TURNUVASI SENYORLAR
Rnd Date Match
R1 28.09
12.00
Emir Ahmet Konuklu 6
Rüstem Aygünlü 4
LR1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
LR2 28.09
15.00
Rüstem Aygünlü 6
Bulent Altinbaş 3
LR3 28.09
16.00
Arif Çingi 0
Rüstem Aygünlü 6
LQ 28.09
17.00
Rüstem Aygünlü 5
Hakan Doğahan 6
IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
WR1 24.08
15.30
Rüstem Aygünlü 5
Atinç Kiliç 3
WR2 24.08
20.00
Rüstem Aygünlü 5
Onuç Altur 4
WQ 25.08
12.00
Rüstem Aygünlü 5
Hüseyin Borankan 4
QF 25.08
15.00
Rüstem Aygünlü 8
Ahmet Akil B. Sözalp 6
SF 25.08
16.00
Osman Şanlisoy 8
Rüstem Aygünlü 2
IV. MEHMETCİK YAZ TURNUVASI SENYORLAR 2019
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 23.08
16.00
Rüstem Aygünlü 5
Aşkin Burcu 2
WQ 23.08
18.00
Rüstem Aygünlü 5
Hakan Doğahan 0
SF 24.08
10.00
Rüstem Aygünlü 4
Emir Ahmet Konuklu 6
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 06.07
11.00
Izzet Izci 2
Rüstem Aygünlü 5
WR2 06.07
13.00
Rüstem Aygünlü 4
Emir Ahmet Konuklu 5
LR4 06.07
16.00
Hüseyin Borankan 5
Rüstem Aygünlü 4
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI SENYORLAR 20
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 05.07
16.00
Rüstem Aygünlü 5
Hasan Sözalp 1
WQ 05.07
17.00
Rüstem Aygünlü 5
Firat Leylek 3
SF 06.07
10.00
Rüstem Aygünlü 6
Arif Çingi 1
F 06.07
11.00
Rüstem Aygünlü 3
Firat Leylek 6
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 23.02
10.00
Rüstem Aygünlü 4
Enis Soğular 5
LR1 23.01
13.00
Mehmet Sari 0
Rüstem Aygünlü 5
LR2 23.02
14.00
Rüstem Aygünlü 5
Onuç Altur 4
LR3 23.02
16.00
Rüstem Aygünlü 5
Arif Çingi 0
LQ 23.02
17.00
Rüstem Aygünlü 5
Mehmet Türegün 0
QF 23.02
18.00
Hüseyin Borankan 1
Rüstem Aygünlü 5
SF 23.02
19.00
Mustafa Alnar 7
Rüstem Aygünlü 3
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 16.02
10.00
Rüstem Aygünlü 5
Şener Mannaş 0
WR1 16.02
11.00
Mehmet Özkebapçi 0
Rüstem Aygünlü 5
WQ 16.02
14.00
Rüstem Aygünlü 0
Doğukan Çidam 5
LQ 16.02
16.00
Hakan Doğahan 5
Rüstem Aygünlü 0
2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 09.02
10.00
Rüstem Aygünlü 5
Hakan Doğahan 3
WQ 09.02
11.00
Rüstem Aygünlü 5
Emir Ahmet Konuklu 3
SF 09.02
14.00
Rüstem Aygünlü 6
Emir Ahmet Konuklu 3
F 09.02
15.00
Rüstem Aygünlü 6
Hakan Doğahan 3
2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 02.02
10.00
Hakan Doğahan 0
Rüstem Aygünlü 4
WQ 02.02
11.00
Turgut Ozbay 0
Rüstem Aygünlü 4
SF 02.02
13.00
Rüstem Aygünlü 6
Hasan Sözalp 0
F 02.02
14.00
Rüstem Aygünlü 0
Emir Ahmet Konuklu 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 05.01
11.00
Ibrahim Asvaroğlu 4
Rüstem Aygünlü 5
WR1 05.01
12.00
Hüseyin Borankan 5
Rüstem Aygünlü 4
LR2 05.01
15.00
Ercan Çakartaş 4
Rüstem Aygünlü 5
LR3 05.01
17.00
Rüstem Aygünlü 5
Salih Boztuna 2
LQ 05.01
18.00
Rüstem Aygünlü 4
Doğukan Çidam 5
2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 29.12
10.00
Rüstem Aygünlü 5
Hakan Doğahan 3
WQ 29.12
11.00
Rüstem Aygünlü 5
Orçun Altur 3
SF 29.12
14.00
Rüstem Aygünlü 6
Asaf Özdenek 1
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 22.12
10.00
Rüstem Aygünlü 3
Hüseyin Borankan 6
LR1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
LR2 22.12
12.00
Rüstem Aygünlü 6
Ali Gürler 4
LR3 22.12
14.00
Rüstem Aygünlü 6
Asaf Özdenek 2
LR4 22.12
15.00
Rüstem Aygünlü 6
Mehmet Özkebapçi 1
LR5 22.12
17.00
Rüstem Aygünlü 6
Hasan Şişik 1
LQ 22.12
18.00
Rüstem Aygünlü 0
Mustafa Alnar 6
2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 15.12
09.00
Orçun Altur 5
Rüstem Aygünlü 6
WR1 15.12
11.00
Turgut Ozbay 2
Rüstem Aygünlü 6
WQ 15.12
14.00
Rüstem Aygünlü 1
Emir Ahmet Konuklu 6
LQ 15.12
15.00
Orçun Altur 6
Rüstem Aygünlü 3
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Rüstem Aygünlü 0
Walk Over 0
WR1 08.12
11.00
Halil Ozturk2 -1
Rüstem Aygünlü 0
WR2 08.12
14.00
Enis Soğular 2
Rüstem Aygünlü 5
WQ 08.12
18.00
Rüstem Aygünlü 2
Bilge Alaçam 5
LQ 08.12
19.00
Firat Leylek 3
Rüstem Aygünlü 5
QF 08.12
20.00
Osman Şanlisoy 5
Rüstem Aygünlü 4
2018-2019 Senyorlar Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
WR1 01.12
13.00
Asaf Özdenek 1
Rüstem Aygünlü 5
WQ 01.12
15.00
Hakan Doğahan 2
Rüstem Aygünlü 5
SF 01.12
17.00
Rüstem Aygünlü 2
Emir Ahmet Konuklu 6
2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Rüstem Aygünlü 0
WR1 10.11
16.00
Emir Ahmet Konuklu 4
Rüstem Aygünlü 5
WR2 15.11
10.00
Rüstem Aygünlü 5