ONUÇ ALTUR

ONUÇ ALTUR
Nationality: North Cyprus
Age: 2019
Playing Cue: Mezz
Breaking Cue: Mezz
Club: Lefke TSK
Match Played: 366
Match Win: 262
Match Lost: 104
Rating: 0
Sponsors:
Tournaments
Date Tournament Rank
26.05.20 Özel Bayram Turnuvası 5
07.03.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 9
29.02.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 5
25.01.20 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 9
21.12.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 5
30.11.19 2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 3
29.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 9
24.08.19 IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019 17
17.08.19 2019KKTC Bilardo Federasyonu Kurban Bayramı Turnuv N.R.
06.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201 25
23.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 17
17.02.19 2018-2019 BÜYÜKLER YAZ 5
16.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 5
05.01.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 2
22.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 9
08.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 3
10.11.18 2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY 3
13.10.18 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle 5
25.08.18 2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI 5
11.08.18 2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI 9
24.03.18 Lig 18 Hazırlık Turnuvası 5
10.02.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap 9
06.01.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap 2
02.12.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak 25
04.11.17 2017-2018 BÜYÜKLER YAZ N.R.
04.11.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak 9
14.10.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 9
30.09.17 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201 5
04.09.17 2017 Bayram Turnuvası Büyükler N.R.
26.08.17 MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 3
19.08.17 lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER N.R.
24.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top) 2
10.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 ) 1
03.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top) 5
15.11.16 2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Büyükler 7
12.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top) N.R.
05.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top) 9
14.09.16 Hazırlık Turnuvası N.R.
10.09.16 Doğan Nadiri Anı Turnuvası 2
20.08.16 MEHMETÇİK 1. BÜYÜKLER YAZ TURNUVASI 5
13.08.16 Lefke Şenlikleri 1. Billardo Turnuvası 1
11.07.16 KKBF Kupası Hazırlık Turnuvası 3
05.06.16 North Cyprus Challenge Cup-Man Division N.R.
19.03.16 KKTC 2016-2017 Açılış Turnuvası 3
30.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 5. Etap 1
09.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 4. Etap 1
26.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 3. Etap 9
12.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 2. Etap 5
05.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 1. Etap 9
31.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 5.Etap 13
10.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 4.Etap 5
27.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 3.Etap 5
13.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 2.Etap 1
29.11.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 1.Etap 2
17.10.14 International Dr.Fazıl Küçük 9 Ball Man Division 17
20.09.14 Büyük Erkekler BRT Kupası 2
07.09.14 6. Doğan NADİRİ Anı Turnuvası 2
17.08.14 2014 ÜÇ TOP 1. AYAK 9
12.07.14 6. İskele Bilardo Turnuvası 3
21.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 13
14.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 13
23.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 3
16.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 1
26.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 1
19.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 2
08.10.13 North Cyprus IPT 2013 25
07.07.13 5. İskele Bilardo Turnuvası (Final Grubu) 9
08.06.13 BRTK 50.YIL Büyük Erkekler Turnuvası 2
02.02.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 9
26.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 3
05.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 3
22.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 3
01.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 5
24.11.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 5
07.01.12 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 3
20.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 2
10.12.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 5
19.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 13
05.11.11 2011-2012 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 1
Matches
Özel Bayram Turnuvası
Rnd Date Match
R1 26.05
12.00
Onuç Altur 6
Ibrahim Pekşah 0
WR1 26.05
14.00
Hasan Sözalp 2
Onuç Altur 6
WQ 26.05
17.00
Onuç Altur 6
Mustafa Alnar 0
QF 26.05
19.00
Onuç Altur 1
Mustafa Alnar 6
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 07.03
11.00
Mehmet Sari 0
Onuç Altur 5
WR1 07.03
12.00
Onuç Altur 5
Hasan Sözalp 2
WQ 07.03
15.00
Onuç Altur 3
Osman Şanlisoy 5
LQ 07.03
16.00
Doğukan Çidam 5
Onuç Altur 4
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 0
Walk Over 0
WR1 29.02
10.00
Onuç Altur 1
Firat Leylek 0
WQ 29.02
13.00
Mehmet Kaan Özbay 0
Onuç Altur 1
QF 29.02
16.00
Onuç Altur 0
Bilge Alaçam 1
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 25.01
10.00
Firat Leylek 3
Onuç Altur 5
WR1 25.01
12.00
Onuç Altur 4
Bilge Alaçam 5
LR2 25.01
15.00
Mehmet Sari 1
Onuç Altur 5
LR3 25.01
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 2
LQ 25.01
17.00
Onuç Altur 1
Mustafa Alnar 5
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 21.12
10.00
Ahmet Akil H. Sözalp 1
Onuç Altur 6
WR1 21.12
12.00
Onuç Altur 4
Hüseyin Borankan 6
LR2 21.12
13.00
Hasan Sözalp 2
Onuç Altur 6
LR3 21.12
15.00
Onuç Altur 6
Mehmet Özkebapçi 3
LQ 21.12
16.00
Onuç Altur 6
Mehmet M. Özkebapçi 4
QF 21.12
17.00
Mustafa Alnar 8
Onuç Altur 5
2019-2020 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 30.11
11.00
Onuç Altur 5
Firat Leylek 1
WR1 30.11
12.00
Onuç Altur 5
Osman Şanlisoy 3
WQ 30.11
15.00
Hüseyin Borankan 5
Onuç Altur 1
LQ 30.11
17.00
Mehmet Kaan Özbay 3
Onuç Altur 5
SF 30.11
19.00
Onuç Altur 5
Mustafa Alnar 7
2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 29.09
10.00
Firat Leylek 5
Onuç Altur 7
WR1 29.09
12.00
Onuç Altur 7
Asaf Özdenek 1
WR2 29.09
14.00
Ferdi Akkapulu 1
Onuç Altur 7
WQ 29.09
17.00
Mustafa Alnar 7
Onuç Altur 5
LQ 29.09
17.00
Hüseyin Borankan 7
Onuç Altur 4
IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 24.08
15.30
Onuç Altur 5
Mehmet M. Özkebapçi 2
WR2 24.08
20.00
Rüstem Aygünlü 5
Onuç Altur 4
LR4 25.08
11.00
Hakan Doğahan 5
Onuç Altur 1
2019KKTC Bilardo Federasyonu Kurban Bayramı Turnuv
Rnd Date Match
R1 17.08
11.00
Hasan Şişik 1
Onuç Altur 7
WR1 17.08
12.00
Asaf Özdenek 4
Onuç Altur 7
WQ 17.08
13.00
Onuç Altur 7
Ismail Dendane 4
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 06.07
12.00
Onuç Altur 3
Enis Soğular 5
LR2 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
LR3 06.07
15.00
Onuç Altur 2
Aykin Burcu 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 23.02
13.00
Hüseyin Borankan 5
Onuç Altur 2
LR2 23.02
14.00
Rüstem Aygünlü 5
Onuç Altur 4
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 16.02
10.00
Onuç Altur 0
Firat Leylek -1
WR1 16.02
12.00
Ibrahim Asvaroğlu 0
Onuç Altur 5
WQ 16.02
14.00
Onuç Altur 0
Mustafa Alnar 5
LQ 16.02
16.00
Aykin Burcu 0
Onuç Altur 5
QF 16.02
17.00
Osman Şanlisoy 5
Onuç Altur 0
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 05.01
11.00
Onuç Altur 5
Hasan Sözalp 1
WR1 05.01
13.00
Mehmet Türegün 3
Onuç Altur 5
WQ 05.01
16.00
Osman Şanlisoy 5
Onuç Altur 4
LQ 05.01
18.00
Aykin Burcu 1
Onuç Altur 5
QF 05.01
19.00
Emir Ahmet Konuklu 3
Onuç Altur 6
SF 05.01
20.00
Doğukan Çidam 5
Onuç Altur 7
F 05.01
19.00
Onuç Altur 6
Mustafa Alnar 7
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 22.12
09.00
Hakan Doğahan 4
Onuç Altur 6
WR2 22.12
13.00
Onuç Altur 3
Mustafa Alnar 6
LR4 22.12
16.00
Ahmet Akil B. Sözalp 3
Onuç Altur 6
LR5 22.12
17.00
Onuç Altur 6
Mehmet Kaan Özbay 4
LQ 22.12
18.00
Onuç Altur 5
Doğukan Çidam 6
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 08.12
10.00
Emir Ahmet Konuklu 3
Onuç Altur 5
WR1 08.12
11.00
Hasan Şişik 1
Onuç Altur 5
WR2 08.12
13.00
Onuç Altur 5
Mehmet Özkebapçi 2
WQ 08.12
17.00
Onuç Altur 5
Hüseyin Borankan 3
QF 08.12
19.00
Onuç Altur 5
Orçun Altur 1
SF 10.12
18.00
Onuç Altur 4
Bilge Alaçam 7
2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 10.11
16.00
Orçun Altur 4
Onuç Altur 5
WR2 10.11
18.00
Hasan Sözalp 2
Onuç Altur 5
WQ 15.11
12.00
Onuç Altur 5
Rüstem Aygünlü 1
QF 15.11
15.00
Onuç Altur 6
Firat Leylek 1
SF 15.11
16.30
Onuç Altur 5
Hüseyin Borankan 6
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle
Rnd Date Match
R1 13.10
17.00
Onuç Altur 0
Hüseyin Alnar -1
WR1 13.10
20.00
Onuç Altur 5
Ibrahim Asvaroğlu 0
WQ 14.10
12.00
Ahmet Akil B. Sözalp 2
Onuç Altur 5
QF 14.10
16.00
Onuç Altur 4
Hüseyin Borankan 6
2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 0
Walk Over 0
WR1 25.08
14.00
Onuç Altur 5
Hasan Sözalp 2
WQ 26.08
11.00
Onuç Altur 5
Mustafa Alnar 4
QF 26.08
14.00
Onuç Altur 5
Hüseyin Borankan 7
2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
WR1 11.08
11.00
Enis Soğular 5
Onuç Altur 4
LR2 11.08
13.00
Mehmet Sari 0
Onuç Altur 5
LR3 11.08
16.00
Onuç Altur 5
Emir Ahmet Konuklu 1
LQ 11.08
17.00
Onuç Altur 2
Aykin Burcu 5
Lig 18 Hazırlık Turnuvası
Rnd Date Match
R1 -
Arda Boztuna 0
Onuç Altur 5
WR1 -
Aykin Burcu 3
Onuç Altur 5
WQ -
Onuç Altur 5
Ali Gürler 0
QF -
Onuç Altur 3
Osman Şanlisoy 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap
Rnd Date Match
R1 10.02
11.00
Onuç Altur 5
Doğukan Çidam 2
WR1 10.02
12.00
Onuç Altur 5
Gülcem Somer 2
WQ 10.02
15.00
Onuç Altur 4
Hüseyin Borankan 5
LQ 10.02
16.00
Mustafa Alnar 5
Onuç Altur 4
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap
Rnd Date Match
R1 06.01
12.00
Hüseyin Alnar 0
Onuç Altur 6
WR1 06.01
13.00
Hasan Sözalp 0
Onuç Altur 6
WQ 06.01
16.00
Osman Şanlisoy 0
Onuç Altur 6
QF 06.01
18.00
Onuç Altur 6
Rüstem Aygünlü 0
SF 06.01
19.00
Osman Şanlisoy 0
Onuç Altur 6
F 06.01
18.00
Mustafa Alnar 6
Onuç Altur 0
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 0
Walk Over 0
WR1 02.12
10.00
Hakan Doğahan 5
Onuç Altur 3
LR1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
LR2 02.12
13.00
Onuç Altur 1
Enis Soğular 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 0
Walk Over 0
WR1 04.11
11.00
Gülcem Somer 0
Onuç Altur 6
WR2 04.11
14.00
Ercan Çakartaş 5
Onuç Altur 6
WQ 04.11
17.00
Onuç Altur 2
Bilge Alaçam 6
LQ 04.11
18.00
Enis Soğular 6
Onuç Altur 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 1
WR1 14.10
11.00
Hüseyin Borankan 5
Onuç Altur 2
LR2 -
Walk Over 0
Onuç Altur 0
LR3 14.10
14.00
Ercan Çakartaş 3
Onuç Altur 5
LQ 14.10
15.00
Onuç Altur 5
Rüstem Aygünlü 4
16F 14.10
17.00
Mustafa Alnar 5
Onuç Altur 2
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201
Rnd Date Match
R1 30.09
11.00
Ramadan Hamidi 0
Onuç Altur 1
WR1 30.09
12.00
Onuç Altur 4
Tuğrul Tözer 3
WQ 30.09
14.00
Onuç Altur 4
Mehmet Sari 0
16F 30.09
17.00
Onuç Altur 4
Ahmet Adalier 2
QF 30.09
19.00
Onuç Altur 3
Bilge Alaçam 5
2017 Bayram Turnuvası Büyükler
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 5
Hasan Şişik 1
WR1 -
Onuç Altur 5
Ahmet Akil H. Sözalp 2
WR2 -
Irfan Demirkiran 4
Onuç Altur 5
QF -
Onuç Altur 5
Osman Şanlisoy 0
SF -
Onuç Altur 7
Aşkin Burcu 5
MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 26.08
11.00
Bülent Soğular 2
Onuç Altur 5
WR1 26.08
15.00
Onuç Altur 5
Ahmet Akil B. Sözalp 2
WR2 27.08
11.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 1
QF 27.08
15.00
Onuç Altur 7
Mustafa Alnar 6
SF 27.08
16.30
Onuç Altur 4
Osman Şanlisoy 7
lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 1
Walk Over 0
WR1 19.08
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 1
WR2 19.08
19.30
Onuç Altur 2
Firat Leylek 5
LR4 20.08
12.00
Aşkin Burcu 1
Onuç Altur 5
QF 20.08
13.00
Osman Şanlisoy 4
Onuç Altur 7
SF 20.08
14.30
Onuç Altur 7
Hüseyin Borankan 6
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 1
WR1 24.12
11.00
Onuç Altur 2
Alara Ghaffari 0
WQ 24.12
12.00
Enis Soğular 5
Onuç Altur 4
LQ 24.12
15.00
Rüstem Aygünlü 2
Onuç Altur 5
16F 24.12
16.00
Emir Ahmet Konuklu 1
Onuç Altur 5
QF 24.12
17.00
Onuç Altur 5
Mücahit Çelikağ 2
SF 24.12
18.00
Osman Şanlisoy 3
Onuç Altur 7
F 24.12
19.00
Onuç Altur 4
Berk Mehmetcik 7
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 )
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 1
Walk Over 0
WR1 10.12
10.00
Alara Ghaffari 9
Onuç Altur 50
WQ 10.12
12.00
Ercan Çakartaş 20
Onuç Altur 50
16F 10.12
16.00
Onuç Altur 50
Hakan Doğahan 16
QF 10.12
17.00
Hüseyin Borankan 39
Onuç Altur 50
SF 15.12
19.00
Onuç Altur 100
Emir Ahmet Konuklu 64
F 15.12
20.30
Onuç Altur 100
Osman Şanlisoy 94
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Onuç Altur 1
Walk Over 0
WR1 03.12
11.00
Onuç Altur 5
Ercan Çakartaş 2
WQ 03.12
13.00
Hakan Doğahan 3
Onuç Altur 5
16F 03.12
16.00
Onuç Altur 5
Aykin Burcu 3
QF 03.12
18.00
Onuç Altur 3
Emir Ahmet Konuklu 5
2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Büyükler
Rnd Date Match
R1 15.11
13.15
Metehan Simsek 0
Onuç Altur 1
WR1 15.11
14.45
Onuç Altur 2
Mustafa Alnar 4
LR2 15.11
15.45
Orçun Altur 1
Onuç Altur 4
LR3 15.11
17.45
Onuç Altur 2
Tuğrul Tözer 4
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 1
WR1 12.11
11.00
Onuç Altur 4
Hakan Doğahan 6
LR2 12.11
13.00
Doğuş Akdeniz 0
Onuç Altur 1
LR3 12.11
15.00
Berk Mehmetcik 6
Onuç Altur 5
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 1
WR1 05.11
12.00
Onuç Altur 5
Adem Ulugün 3
WQ 05.11
14.00
Onuç Altur 5
Mücahit Çelikağ 2
16F 05.11
18.00
Onuç Altur 2
Mücahit Çelikağ 5
Doğan Nadiri Anı Turnuvası
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Onuç Altur 1