EFE ÖZKUTAYLI

EFE ÖZKUTAYLI
Nationality: North Cyprus
Age: 12
Playing Cue:
Breaking Cue:
Club:
Match Played: 292
Match Win: 212
Match Lost: 80
Rating: 0
Sponsors:
Tournaments
Date Tournament Rank
17.09.22 2022-2023 MGA YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 17
03.09.22 2022-2023 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 17
20.08.22 2022-2023 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 2
12.07.22 2022 2. Bayram Turnuvası 2
04.05.22 2022 1. BAYRAM TURNUVASI N.R.
26.03.22 2022-2023 8 top Hazırlık Turnuvası 5
12.02.22 2021-2022 GENÇLER 5. KIŞ TURNUVASI 1
05.02.22 2021-2022 GENÇLER 4. KIŞ TURNUVASI 1
29.01.22 2021-2022 BÜYÜKLER 5. KIŞ TURNUVASI 13
15.01.22 2021-2022 BÜYÜKLER 4. KIŞ TURNUVASI 9
08.01.22 2021-2022 GENÇLER 3. KIŞ TURNUVASI 1
25.12.21 2021-2022 BÜYÜKLER 3. KIŞ TURNUVASI 9
18.12.21 2021-2022 GENÇLER 2. KIŞ TURNUVASI 3
11.12.21 2021-2022 BÜYÜKLER 2. KIŞ TURNUVASI 3
20.11.21 2021-2022 BÜYÜKLER 1. KIŞ TURNUVASI 5
23.10.21 2021-2022 GENÇLER 1. KIŞ TURNUVASI 1
16.10.21 2021-2022 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI 3. YAZ BÜY 9
09.10.21 2021-2022 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 3. YAZ GENÇLE 2
25.09.21 V. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 2021 9
24.09.21 V. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI GENÇLER 2021 1
18.09.21 1. LİMOS BİLARDO TURNUVASI 2021 9
17.07.21 2021-2022 BÜYÜKLER 1. YAZ TURNUVASI 5
16.07.21 2021-2022 GENÇLER 1. YAZ TURNUVASI 3
12.06.21 2020-2021 BÜYÜKLER 5. KIŞ TURNUVASI 9
05.06.21 2020-2021 BÜYÜKLER 4. KIŞ TURNUVASI 13
29.05.21 2020-2021 GENÇLER 5. KIŞ TURNUVASI 1
22.05.21 2020-2021 GENÇLER 4. KIŞ TURNUVASI 3
16.01.21 2020-2012 GENÇLER 3. KIŞ TURNUVASI 2
26.12.20 2020-2012 BÜYÜKLER 3. KIŞ TURNUVASI 17
19.12.20 2020-2021 GENÇLER 2. KIŞ TURNUVASI 2
12.12.20 2020-2012 BÜYÜKLER 2. KIŞ TURNUVASI 5
05.12.20 2020-2021 GENÇLER 1. KIŞ TURNUVASI 3
28.11.20 2020-2012 BÜYÜKLER 1. KIŞ TURNUVASI 5
07.11.20 2020-2021 BUYUKLER 3. YAZ TURNUVASI 5
31.10.20 2020-2021 GENÇLER 3. YAZ TURNUVASI 1
24.10.20 2020-2021 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 2 13
17.10.20 2020-2021 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI GENÇLER 2. 1
30.08.20 2020-2021 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 1.YAZ GENÇLER 2
29.08.20 2020-2021 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 1.YAZ BÜYÜKLE 17
08.02.20 2019-2020 Gençler Şampiyonası 5.Etap 2
01.02.20 2019-2020 Gençler Şampiyonası 4.Etap 1
04.01.20 2019-2020 Gençler Şampiyonası 3.Etap 1
07.12.19 2019-2020 Gençler Şampiyonası 2.Etap 1
02.11.19 2019-2020 Gençlerr Şampiyonası 1.Etap 3
09.10.19 INTERNATIONAL NORTH CYPRUS 2019 U-17 17
28.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI GENÇLER 1
23.08.19 IV. MEHMETCİK YAZ TURNUVASI GENÇLER 2019 3
05.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI GENÇLER 2019 5
09.02.19 2018-2019 Gençler Şampiyonası 5.Etap 3
02.02.19 2018-2019 Gençler Şampiyonası 4.Etap N.R.
29.12.18 2018-2019 Gençler Şampiyonası 3.Etap 2
16.12.18 2018-2019 Gençler Yaz 5
15.12.18 2018-2019 Gençler Şampiyonası 2.Etap 3
01.12.18 2018-2019 Gençler Şampiyonası 1.Etap 2
10.11.18 2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI GEN 5
13.10.18 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI GENÇLER 2018 3
12.10.18 INTERNATIONAL NORTH CYPRUS YOUTH 30
10.10.18 INTERNATIONAL NORTH CYPRUS 2018 U-17 13
24.08.18 2018 MEHMETÇİK GENÇLER 3. YAZ TURNUVASI 5
04.11.17 2017-2018 GENÇLER YAZ N.R.
25.08.17 MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI GENÇLER 9
Matches
2022-2023 MGA YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 17.09
09.00
Joseph Biamegh 6
Efe Özkutayli 5
LR1 17.09
13.00
Mahir Alptürk 3
Efe Özkutayli 6
LR2 17.09
14.00
Efe Özkutayli 5
Mücahit Çelikağ 6
2022-2023 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 03.09
10.00
Rüstem Aygünlü 3
Efe Özkutayli 5
WR1 03.09
12.00
Orçun Altur 5
Efe Özkutayli 3
LR2 03.09
15.00
Emir Ahmet Konuklu 5
Efe Özkutayli 2
2022-2023 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Efe Özkutayli 0
Walk Over 0
WR1 20.08
12.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet Sari 2
WQ 20.08
15.00
Efe Özkutayli 5
Hüseyin Borankan 2
QF 20.08
18.00
Efe Özkutayli 5
Onuç Altur 4
F 20.08
20.00
Efe Özkutayli 0
Mustafa Alnar 7
2022 2. Bayram Turnuvası
Rnd Date Match
R1 12.07
11.00
Efe Özkutayli 4
Ada Efe 7
LR1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
LR2 12.07
14.00
Efe Özkutayli 7
Ibrahim Pekşah 3
LR3 12.07
15.00
Efe Özkutayli 7
Mehmet Sari 3
LQ 12.07
16.00
Efe Özkutayli 7
Mahir Alptürk 3
QF 12.07
17.00
Mustafa Alnar 4
Efe Özkutayli 7
SF 12.07
18.00
Efe Özkutayli 7
Osman Şanlisoy 6
F 12.07
17.00
Efe Özkutayli 0
Bilge Alaçam 1
2022 1. BAYRAM TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
WR1 03.05
12.00
Arqam Jaber 0
Efe Özkutayli 5
WQ 03.05
14.00
Bilge Alaçam 5
Efe Özkutayli 4
LQ 03.05
15.00
Emir Ahmet Konuklu 2
Efe Özkutayli 5
QF 03.05
17.00
Ismet Hüryol 0
Efe Özkutayli 0
2022-2023 8 top Hazırlık Turnuvası
Rnd Date Match
R1 26.03
10.00
Efe Özkutayli 5
Taylan Canalp 2
WR1 26.03
11.00
Onuç Altur 5
Efe Özkutayli 2
LR1 26.03
12.00
Hikmet Ateş 3
Efe Özkutayli 4
LR2 26.03
13.00
Efe Özkutayli 5
Salih Boztuna 0
LQ 26.03
14.00
Efe Özkutayli 5
Aşkin Burcu 2
QF 26.03
15.00
Mustafa Alnar 5
Efe Özkutayli 2
2021-2022 GENÇLER 5. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 12.02
10.00
Efe Özkutayli 4
Ismet Hüryol 1
WR1 12.02
11.00
Alara Ghaffari 1
Efe Özkutayli 4
WQ 12.02
13.00
Efe Özkutayli 4
Ibrahim Pekşah 0
SF 12.02
15.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet Aydin Öngören 2
F 12.02
16.00
Alara Ghaffari 1
Efe Özkutayli 5
2021-2022 GENÇLER 4. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 05.02
10.00
Efe Özkutayli 4
Mehmet Aydin Öngören 0
WR1 05.02
12.00
Efe Özkutayli 4
Yamaç Ibrahimoğullari 0
WQ 05.02
14.00
Efe Özkutayli 4
Sevimsu Yazganarikan 0
SF 05.02
16.00
Efe Özkutayli 5
Ali Boztuna 0
F 05.02
17.00
Alara Ghaffari 0
Efe Özkutayli 5
2021-2022 BÜYÜKLER 5. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 29.01
10.00
Efe Özkutayli 5
Seyhan Sevgüm 4
WR1 29.01
11.00
Efe Özkutayli 2
Osman Şanlisoy 5
LR2 29.01
13.00
Mehmet Sari 0
Efe Özkutayli 5
LR3 29.01
14.00
Efe Özkutayli 1
Rüstem Aygünlü 5
2021-2022 BÜYÜKLER 4. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 15.01
10.00
Efe Özkutayli 0
Osman Şanlisoy 5
LR1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
LR2 15.01
12.00
Efe Özkutayli 5
Ibrahim Asvaroğlu 0
LR3 15.01
14.00
Efe Özkutayli 5
Hakan Doğahan 0
LQ 15.01
15.00
Efe Özkutayli 0
Doğukan Çidam 5
2021-2022 GENÇLER 3. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 08.01
11.00
Efe Özkutayli 4
Ada Efe 0
WR1 08.01
12.00
Efe Özkutayli 0
Yamaç Ibrahimoğullari -1
WQ 08.01
14.00
Sevimsu Yazganarikan 1
Efe Özkutayli 4
SF 08.01
16.00
Efe Özkutayli 5
Ali Boztuna 4
F 08.01
17.00
Mehmet Aydin Öngören 4
Efe Özkutayli 5
2021-2022 BÜYÜKLER 3. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 25.12
11.00
Bertuğ Tozan 1
Efe Özkutayli 5
WR1 25.12
12.00
Efe Özkutayli 4
Rüstem Aygünlü 5
LR2 25.12
13.00
Mehmet Aydin Öngören 1
Efe Özkutayli 5
LR3 25.12
14.00
Efe Özkutayli 5
Mücahit Çelikağ 4
LQ 25.12
15.00
Efe Özkutayli 2
Mehmet M. Özkebapçi 5
2021-2022 GENÇLER 2. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 18.12
10.00
Efe Özkutayli 5
Arin Hacimuratlar 0
WR1 18.12
11.00
Efe Özkutayli 5
Ali Boztuna 3
WQ 18.12
14.00
Yamaç Ibrahimoğullari 4
Efe Özkutayli 5
SF 18.12
16.00
Efe Özkutayli 4
Alara Ghaffari 6
2021-2022 BÜYÜKLER 2. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 11.12
11.00
Efe Özkutayli 6
Hasan Şişik 2
WR1 11.12
12.00
Efe Özkutayli 1
Bilge Alaçam 6
LR2 11.12
13.00
Taylan Canalp 2
Efe Özkutayli 6
LR3 11.12
14.00
Hasan Sözalp 4
Efe Özkutayli 6
LQ 11.12
15.00
Efe Özkutayli 6
Rüstem Aygünlü 5
QF 11.12
17.00
Hüseyin Borankan 5
Efe Özkutayli 6
SF 11.12
18.00
Efe Özkutayli 5
Mustafa Alnar 8
2021-2022 BÜYÜKLER 1. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Efe Özkutayli 0
Walk Over 0
WR1 20.11
10.00
Ercan Çakartaş 1
Efe Özkutayli 5
WR2 20.11
12.00
Hasan Şişik 0
Efe Özkutayli 5
WQ 20.11
15.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet Türegün 2
QF 20.11
18.00
Efe Özkutayli 4
Rüstem Aygünlü 5
2021-2022 GENÇLER 1. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 23.10
12.00
Ufuk Ekener -1
Efe Özkutayli 0
WR1 23.10
13.00
Suzan Mirka 1
Efe Özkutayli 4
WQ 23.10
17.00
Alara Ghaffari 1
Efe Özkutayli 4
SF 23.10
19.00
Efe Özkutayli 5
Ali Boztuna 4
F 23.10
20.00
Sevimsu Yazganarikan 1
Efe Özkutayli 5
2021-2022 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI 3. YAZ BÜY
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
WR1 16.10
11.00
Hasan Şişik 1
Efe Özkutayli 5
WR2 16.10
13.00
Efe Özkutayli 5
Taylan Canalp 1
WQ 16.10
16.30
Efe Özkutayli 4
Hakan Doğahan 5
LQ 16.10
17.30
Emir Ahmet Konuklu 5
Efe Özkutayli 2
2021-2022 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 3. YAZ GENÇLE
Rnd Date Match
R1 09.10
10.00
Emine Yeğen 0
Efe Özkutayli 4
WR1 09.10
12.00
Efe Özkutayli 4
Arin Hacimurtlar 2
WQ 09.10
13.00
Ali Boztuna 4
Efe Özkutayli 2
LQ 09.10
15.30
Mehmet Aydin Öngören 0
Efe Özkutayli 4
SF 09.10
16.30
Ada Efe 0
Efe Özkutayli 5
F 09.10
17.30
Efe Özkutayli 4
Alara Ghaffari 5
V. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 2021
Rnd Date Match
R1 -
Efe Özkutayli 0
Walk Over 0
WR1 25.09
14.00
Mehmet Türegün 4
Efe Özkutayli 5
WR2 25.09
21.00
Efe Özkutayli 0
Bilge Alaçam 5
LR4 26.09
11.00
Mücahit Çelikağ 2
Efe Özkutayli 5
LR5 26.09
14.00
Efe Özkutayli 5
Hasan Sözalp 2
LQ 26.09
15.00
Efe Özkutayli 1
Mustafa Alnar 5
V. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI GENÇLER 2021
Rnd Date Match
R1 24.09
19.00
Alara Ghaffari 1
Efe Özkutayli 4
WR1 24.09
19.00
Sevimsu Yazganarikan 4
Efe Özkutayli 2
LR2 25.09
09.00
Varol Varol -1
Efe Özkutayli 0
LR3 25.09
11.00
Efe Özkutayli 4
Arin Hacimuratlar 2
LQ 25.09
17.00
Efe Özkutayli 4
Suzan Mirka 1
SF 25.09
18.00
Ali Boztuna 1
Efe Özkutayli 5
F 25.09
19.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet Aydin Öngören 0
1. LİMOS BİLARDO TURNUVASI 2021
Rnd Date Match
R1 18.09
14.40
Mehmet M. Özkebapçi 1
Efe Özkutayli 3
WR1 18.09
17.20
Mustafa Alnar 3
Efe Özkutayli 2
LR2 18.09
20.40
Raif Esendağli 1
Efe Özkutayli 3
LR3 19.09
13.40
Efe Özkutayli 3
Mehmet Aydin Öngören 1
LQ 19.09
15.00
Efe Özkutayli 1
Osman Şanlisoy 3
2021-2022 BÜYÜKLER 1. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 17.07
11.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet M. Özkebapçi 1
WR1 17.07
13.00
Hasan Şişik 0
Efe Özkutayli 5
WQ 17.07
16.00
Efe Özkutayli 4
Osman Şanlisoy 5
LQ 17.07
18.00
Sevimsu Yazganarikan 2
Efe Özkutayli 5
QF 18.07
11.00
Onuç Altur 5
Efe Özkutayli 2
2021-2022 GENÇLER 1. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Efe Özkutayli 0
Walk Over 0
WR1 16.07
13.00
Efe Özkutayli 4
Ali Boztuna 1
WQ 16.07
14.00
Efe Özkutayli 4
Mehmet Aydin Öngören 0
SF 16.07
19.00
Efe Özkutayli 4
Ali Boztuna 5
2020-2021 BÜYÜKLER 5. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 12.06
10.00
Efe Özkutayli 0
Enis Soğular -1
WR1 12.06
11.00
Taylan Canalp 1
Efe Özkutayli 5
WQ 12.06
13.00
Efe Özkutayli 2
Mücahit Çelikağ 5
LQ 12.06
14.00
Onuç Altur 5
Efe Özkutayli 1
2020-2021 BÜYÜKLER 4. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
WR1 05.06
10.00
Mustafa Alnar 1
Efe Özkutayli 0
LR2 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
LR3 05.06
12.00
Efe Özkutayli 0
Onuç Altur 1
2020-2021 GENÇLER 5. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 28.05
10.00
Seyhan Sevgüm 3
Efe Özkutayli 4
WR1 28.05
11.00
Alara Ghaffari 4
Efe Özkutayli 0
LR2 28.05
12.00
Ibrahim Pekşah 0
Efe Özkutayli 4
LR3 28.05
13.00
Ada Efe 0
Efe Özkutayli 4
LQ 28.05
14.00
Efe Özkutayli 4
Ali Boztuna 1
SF 28.05
15.00
Sevimsu Yazganarikan 2
Efe Özkutayli 5
F 28.05
16.00
Seyhan Sevgüm 0
Efe Özkutayli 5
2020-2021 GENÇLER 4. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 22.05
10.00
Sevimsu Yazganarikan 0
Efe Özkutayli 1
WR1 22.05
11.00
Ali Boztuna 0
Efe Özkutayli 1
WQ 22.05
13.00
Efe Özkutayli 1
Emine Yeğen 0
SF 22.05
16.00
Efe Özkutayli 0
Seyhan Sevgüm 1
2020-2012 GENÇLER 3. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 16.01
11.00
Varol Varol 0
Efe Özkutayli 4
WR1 16.01
12.00
Alara Ghaffari 4
Efe Özkutayli 2
LR2 16.01
13.00
Sevimsu Yazganarikan 1
Efe Özkutayli 4
LR3 16.01
15.00
Emine Yeğen 0
Efe Özkutayli 4
LQ 16.01
16.00
Efe Özkutayli 4
Ali Boztuna 1
SF 16.01
17.00
Seyhan Sevgüm 5
Efe Özkutayli 6
F 16.01
18.00
Efe Özkutayli 3
Alara Ghaffari 6
2020-2012 BÜYÜKLER 3. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 26.12
10.00
Efe Özkutayli 4
Mücahit Çelikağ 5
LR1 26.12
12.00
Şener Mannaş 1
Efe Özkutayli 5
LR2 26.12
13.00
Efe Özkutayli 4
Onuç Altur 5
2020-2021 GENÇLER 2. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 19.12
10.00
Emine Yeğen 3
Efe Özkutayli 5
WR1 19.12
11.00
Ada Efe 0
Efe Özkutayli 5
WQ 19.12
13.00
Efe Özkutayli 5
Alara Ghaffari 2
SF 19.12
16.00
Efe Özkutayli 6
Yamaç Ibrahimoğullari 4
F 19.12
17.00
Efe Özkutayli 2
Seyhan Sevgüm 6
2020-2012 BÜYÜKLER 2. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Efe Özkutayli 0
Walk Over 0
WR1 12.12
11.00
Efe Özkutayli 6
Mücahit Çelikağ 3
WR2 12.12
13.00
Efe Özkutayli 2
Salih Boztuna 6
LR4 12.12
15.00
Ibrahim Asvaroğlu 2
Efe Özkutayli 6
LR5 12.12
17.00
Mehmet Özbay 0
Efe Özkutayli 6
LQ 12.12
17.00
Efe Özkutayli 6
Ercan Çakartaş 3
QF 12.12
18.00
Bilge Alaçam 6
Efe Özkutayli 2
2020-2021 GENÇLER 1. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
WR1 05.12
10.00
Emine Yeğen 1
Efe Özkutayli 4
WQ 05.12
11.00
Ada Efe 0
Efe Özkutayli 4
QF 05.12
14.00
Efe Özkutayli 4
Sevimsu Yazganarikan 1
SF 05.12
15.00
Efe Özkutayli 1
Alara Ghaffari 5
2020-2012 BÜYÜKLER 1. KIŞ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 28.11
10.00
Efe Özkutayli 5
Ahmet Adalier 1
WR1 28.11
12.00
Efe Özkutayli 5
Mücahit Çelikağ 4
WR2 28.11
13.00
Mehmet Özbay 3
Efe Özkutayli 5
WQ 28.11
16.00
Onuç Altur 5
Efe Özkutayli 3
LQ 28.11
17.00
Hasan Sözalp 3
Efe Özkutayli 5
QF 28.11
18.00
Mustafa Alnar 5
Efe Özkutayli 1
2020-2021 BUYUKLER 3. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 07.11
10.00
Efe Özkutayli 6
Mehmet Özbay 2
WR1 07.11
12.00
Hüseyin Alnar 6
Efe Özkutayli 3
LR2 07.11
13.00
Hasan Sözalp 2
Efe Özkutayli 6
LR3 07.11
15.00
Atinç Kiliç 1
Efe Özkutayli 6
LR4 07.11
16.00
Efe Özkutayli 6
Hasan Şişik 2
LR5 07.11
18.00
Salih Boztuna 2
Efe Özkutayli 6
LQ 07.11
18.00
Efe Özkutayli 6
Aykin Burcu 2
QF 07.11
20.00
Bilge Alaçam 5
Efe Özkutayli 3
2020-2021 GENÇLER 3. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 31.10
10.00
Ismet Çakmak 0
Efe Özkutayli 5
WR1 31.10
12.00
Efe Özkutayli 5
Mehmet Aydin Öngören 2
WQ 31.10
14.00
Seyhan Sevgüm 5
Efe Özkutayli 3
LQ 31.10
16.00
Yamaç Ibrahimoğullari 1
Efe Özkutayli 5
SF 31.10
17.30
Sevimsu Yazganarikan 1
Efe Özkutayli 6
F 31.10
19.00
Efe Özkutayli 6
Seyhan Sevgüm 2
2020-2021 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 2
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Efe Özkutayli 0
WR1 24.10
11.00
Efe Özkutayli 5
Taylan Canalp 4
WR2 24.10
13.00
Efe Özkutayli 0
Osman Şanlisoy 5
LR4 24.10
16.00
Hasan Sözalp 3
Efe Özkutayli 5
LR5 24.10
17.00
Doğukan Çidam 5
Efe Özkutayli 2
2020-2021 AHMET ASVAROĞLU ANI TURNUVASI GENÇLER 2.
Rnd Date Match
R1 17.10
11.00
Efe Özkutayli 4
Ismet Hüryol 0
WR1 17.10
11.00
Alara Ghaffari 2
Efe Özkutayli 4
WQ 17.10
14.00
Seyhan Sevgüm 4
Efe Özkutayli 2
LQ -
Sevimsu Yazganarikan 1
Efe Özkutayli 4
SF -
Mehmet Aydin Öngören 3
Efe Özkutayli 5
F -
Efe Özkutayli 5
Seyhan Sevgüm 2
2020-2021 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 1.YAZ GENÇLER
Rnd Date Match
R1 30.08
10.00
Seyhan Sevgüm 3
Efe Özkutayli 4
WR1 30.08
12.00
Efe Özkutayli 4
Osman Öğdü 0
WQ 30.08
15.00
Ufuk Ekener 0
Efe Özkutayli 4
SF 30.08
17.00
Efe Özkutayli 5
Sevimsu Yazganarikan 0
F 30.08
18.00
Efe Özkutayli 3
Alara Ghaffari 5
2020-2021 DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 1.YAZ BÜYÜKLE
Rnd Date Match
R1 29.08
10.00
Efe Özkutayli 5
Ismet Falyali 0
WR1 29.08
12.00
Efe Özkutayli 2
Alara Ghaffari 5
LR2 29.08
13.00
Mehmet Mahrum 2
Efe Özkutayli 5
LR3 29.08
16.00
Efe Özkutayli 5
Hasan Şişik 1
LR4 29.08
17.00
Efe Özkutayli 3
Enis Soğular 5
2019-2020 Gençler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 08.02
12.00
Qualifier5 -1
Efe Özkutayli 0
WR1 08.02
14.00
Efe Özkutayli 4
Arif Hacioğlu 0
WQ 08.02
18.00
Efe Özkutayli 4
Ufuk Ekener 0
QF 08.02
21.00
Efe Özkutayli 5
Taylan Canalp 0
SF 08.02
22.00
Erdil Çiftçioğlu 0
Efe Özkutayli 5
F 08.02
21.00
Alara Ghaffari 5
Efe Özkutayli 2
2019-2020 Gençler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 01.02
10.00
Efe Özkutayli 1
Taylan Canalp 0
WR1 01.02
13.00
Efe Özkutayli 1
Sevimsu Yazganarikan 0
WQ 01.02
14.00
Yamaç Ibrahimoğullari 0
Efe Özkutayli 1
QF 01.02
17.00
Efe Özkutayli 1
Arif Hacioğlu 0
SF 01.02
18.00
Efe Özkutayli 1
Seyhan Sevgüm 0
F 01.02
19.00
Yamaç Ibrahimoğullari 0
Efe Özkutayli 1
2019-2020 Gençler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 04.01
10.00
Yamaç Ibrahimoğullari 1
Efe Özkutayli 4
WR1 04.01
11.00
Ufuk Ekener 0
Efe Özkutayli 4
WQ 04.01
14.00
Efe Özkutayli 4
Ibrahim Pekşah 0
QF 04.01
18.00
Efe Özkutayli 6
Samet Almas 0
SF 04.01
19.00
Efe Özkutayli 6
Alara Ghaffari 2
F 04.01
20.00
Efe Özkutayli 6
Seyhan Sevgüm 4
2019-2020 Gençler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 07.12
12.00
Barkin Burcu -1
Efe Özkutayli 0