BİLGE ALAÇAM

BİLGE ALAÇAM
Nationality: North Cyprus
Age: 2018
Playing Cue: Mezz EC7
Breaking Cue: Mezz Kai
Club: Lefke TSK
Match Played: 353
Match Win: 230
Match Lost: 123
Rating: 0
Sponsors:
Tournaments
Date Tournament Rank
29.09.19 2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 3
24.08.19 IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019 5
06.07.19 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201 2
23.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap 5
17.02.19 2018-2019 BÜYÜKLER YAZ 5
16.02.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap 2
05.01.19 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap 5
22.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap 5
08.12.18 2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 1
10.11.18 2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY 5
13.10.18 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle 5
25.08.18 2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI 3
11.08.18 2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI 3
24.03.18 Lig 18 Hazırlık Turnuvası 2
10.02.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap 2
06.01.18 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap 3
02.12.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak 3
04.11.17 2017-2018 BÜYÜKLER YAZ N.R.
04.11.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak 5
14.10.17 2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap 5
30.09.17 GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201 1
04.09.17 2017 Bayram Turnuvası Büyükler 9
26.08.17 MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 2
19.08.17 lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER 5
24.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top) 3
10.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 ) 9
03.12.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top) 5
15.11.16 2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Gençler 5
12.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top) 5
05.11.16 2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top) 5
22.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 5. Etap (8Top) 3
15.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 4. Etap (14.1) 3
08.10.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 3. Etap 3
24.09.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 2. Etap 9 top 3
17.09.16 2016-2017 Gençler Şampiyonası 1. Etap 2
14.09.16 Hazırlık Turnuvası N.R.
10.09.16 Doğan Nadiri Anı Turnuvası 3
20.08.16 MEHMETÇİK 1. BÜYÜKLER YAZ TURNUVASI 3
13.08.16 Lefke Şenlikleri 1. Billardo Turnuvası 3
11.07.16 KKBF Kupası Hazırlık Turnuvası 2
05.06.16 North Cyprus Challenge Cup-Youth Division N.R.
19.05.16 2016 19 Mayıs Gençler Turnuvası N.R.
30.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 5. Etap 9
09.01.16 2015-16 KKTC Büyükler Şampiyonası 4. Etap 17
26.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 3. Etap 3
12.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 2. Etap 13
05.12.15 2015-2016 KKTC Büyükler Şampiyonası 1. Etap 5
28.11.15 2015-16 KKTC Gençler Şampiyonası 5. Etap 5
07.11.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 4.Etap 2
31.10.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 3.Etap 1
16.10.15 EUROPEAN YOUTH 9 BALL OF 2015 17
14.10.15 EUROPEAN YOUTH TEAM MATCHES N.R.
03.10.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 2.Etap 3
26.09.15 2015-2016 KKTC Gençler Şampiyonası 1. Etap 9
31.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 5.Etap 9
10.01.15 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 4.Etap 5
27.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 3.Etap 17
21.12.14 2014 ÜÇ TOP 3. AYAK 9
13.12.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 2.Etap 3
29.11.14 2014-2015 K.K.Bilardo Şampiyonası 1.Etap 13
08.11.14 2014-2015 5. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 3
02.11.14 2014 ÜÇ TOP 2. AYAK 5
01.11.14 2014-2015 4. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 3
18.10.14 International Dr.Fazıl Küçük 9 Ball Youth Division 25
11.10.14 2014-2015 3. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 3
27.09.14 2014-2015 2. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 7
20.09.14 2014-2015 1. Etap Gençler Ferdi Şampiyonası 9
07.09.14 6. Doğan NADİRİ Anı Turnuvası 5
12.07.14 6. İskele Bilardo Turnuvası 17
21.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 9
14.12.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 9
23.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 25
16.11.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 17
26.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 33
19.10.13 2013-2014 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 17
08.10.13 North Cyprus IPT 2013 49
06.07.13 5.İskele Bilardo Turnuvası (A Grubu) 33
08.06.13 BRTK 50.YIL Gençler Turnuvası 5
02.02.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 6.Etap 25
26.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 5.Etap 33
05.01.13 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 4.Etap 25
22.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 3.Etap 25
01.12.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 2.Etap 49
24.11.12 2012-2013 KK Bilardo Şampiyonası 1.Etap 33
Matches
2019 3. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 7
Kaan Baybora 1
WR1 29.09
10.00
Bilge Alaçam 7
İbrahim Asvaroğlu 1
WR2 29.09
13.00
Bilge Alaçam 7
Mehmet M. Özkebapçı 1
WQ 29.09
16.00
Bilge Alaçam 7
Mücahit Çelikağ 4
QF 13.10
11.00
Bilge Alaçam 9
Ahmet Akil B. Sözalp 4
SF 13.10
14.00
Hüseyin Borankan 9
Bilge Alaçam 5
IV. MEHMETCIK YAZ TURNUVASI BUYUKLER 2019
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 0
WR1 24.08
15.30
Şükrü Usluer 0
Bilge Alaçam 5
WR2 24.08
20.00
Bilge Alaçam 2
Osman Şanlısoy 5
LR4 25.08
11.00
Salih Boztuna 0
Bilge Alaçam 5
LR5 25.08
13.00
Bilge Alaçam 5
Ercan Çakartaş 1
LQ 25.08
14.00
Bilge Alaçam 5
Enis Soğular 2
QF 25.08
15.00
Osman Şanlısoy 8
Bilge Alaçam 2
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI BÜYÜKLER 201
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 0
WR1 06.07
12.00
Bilge Alaçam 5
Ahmet Akil B. Sözalp 1
WR2 06.07
14.00
Fırat Leylek 2
Bilge Alaçam 5
WQ 06.07
17.00
Bilge Alaçam 5
Enis Soğular 0
QF 06.07
20.00
Bilge Alaçam 5
Mehmet Özbay 2
SF 06.07
21.00
Bilge Alaçam 8
Mustafa Alnar 6
F 06.07
22.00
Hüseyin Borankan 8
Bilge Alaçam 7
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 5.Etap
Rnd Date Match
R1 23.02
11.00
Bilge Alaçam 5
Hasan Sözalp 1
WR1 23.02
12.00
Emir Ahmet Konuklu 0
Bilge Alaçam 5
WQ 23.02
15.00
Mehmet Türegün 1
Bilge Alaçam 5
QF 23.02
18.00
Bilge Alaçam 3
Enis Soğular 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 4.Etap
Rnd Date Match
R1 16.02
10.00
Doğukan Çıdam 5
Bilge Alaçam 0
LR1 16.02
12.00
Ercan Çakartaş 0
Bilge Alaçam 5
LR2 16.02
13.00
Bilge Alaçam 5
Emir Ahmet Konuklu 0
LR3 16.02
15.00
Salih Boztuna 0
Bilge Alaçam 5
LQ 16.02
16.00
Bilge Alaçam 5
Ahmet Akil B. Sözalp 0
QF 16.02
17.00
Hüseyin Borankan 0
Bilge Alaçam 5
SF 16.02
18.00
Enis Soğular 0
Bilge Alaçam 5
F 16.02
17.00
Bilge Alaçam 0
Osman Şanlısoy 5
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 3.Etap
Rnd Date Match
R1 05.01
11.00
Bilge Alaçam 5
Asaf Özdenek 0
WR1 05.01
12.00
Mehmet Özbay 4
Bilge Alaçam 5
WQ 05.01
16.00
Fırat Leylek 0
Bilge Alaçam 5
QF 05.01
19.00
Bilge Alaçam 5
Doğukan Çıdam 6
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 2.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 0
Walk Over 0
WR1 22.12
10.00
Hasan Sözalp 2
Bilge Alaçam 6
WR2 22.12
13.00
Mehmet Özkebapçı 2
Bilge Alaçam 6
WQ 22.12
16.00
Doğukan Çıdam 3
Bilge Alaçam 6
QF 22.12
22.00
Bilge Alaçam 1
Osman Şanlısoy 6
2018-2019 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 0
Walk Over 0
WR1 08.12
11.00
Ahmet Akil B. Sözalp 3
Bilge Alaçam 5
WR2 08.12
14.00
Bilge Alaçam 5
İrfan Demirkıran 1
WQ 08.12
18.00
Rüstem Aygünlü 2
Bilge Alaçam 5
QF 08.12
20.00
Bilge Alaçam 5
Ahmet Akil B. Sözalp 1
SF 10.12
18.00
Onuç Altur 4
Bilge Alaçam 7
F 10.12
19.30
Bilge Alaçam 7
Mustafa Alnar 5
2018 KKTC BİLARDO FEDERASYONU 3. YAZ TURNUVASI BÜY
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 0
Walk Over 0
WR1 10.11
15.00
Bilge Alaçam 5
Mehmet Mahrum 0
WR2 10.11
18.00
Hakan Doğahan 2
Bilge Alaçam 5
WQ 15.11
12.00
Ahmet Akil H. Sözalp 3
Bilge Alaçam 5
QF 15.11
15.00
Bilge Alaçam 1
Mustafa Alnar 6
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI 2018 Büyükle
Rnd Date Match
R1 13.10
19.00
Bilge Alaçam 2
Mustafa Alnar 5
LR1 14.10
10.00
Bilge Alaçam 5
Mehmet Özbay 2
LR2 14.10
12.00
Bilge Alaçam 5
Mehmet Türegün 3
LR3 14.10
14.00
Bilge Alaçam 5
Hüseyin Arınşan 0
LQ 14.10
15.00
Bilge Alaçam 5
Adem Ulugün 0
QF 14.10
16.00
Osman Şanlısoy 6
Bilge Alaçam 2
2018 MEHMETÇİK BÜYÜKLER 3. YAZ TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 25.08
12.00
Bilge Alaçam 5
Tahir Selvili 0
WR1 25.08
14.00
Bilge Alaçam 5
Rüstem Aygünlü 1
WQ 26.08
11.00
Bilge Alaçam 2
Enis Soğular 5
LQ 26.08
13.00
Hakan Doğahan 3
Bilge Alaçam 5
QF 26.08
14.00
Hüseyin Alnar 4
Bilge Alaçam 7
SF 26.08
15.00
Bilge Alaçam 5
Mustafa Alnar 7
2018 LEFKE ŞENLİKLERİ 3. BİLARDO TURNUVASI
Rnd Date Match
R1 11.08
10.00
Bilge Alaçam 5
Mehmet Sarı 1
WR1 11.08
11.00
Hüseyin Alnar 1
Bilge Alaçam 5
WQ 11.08
15.00
Bilge Alaçam 5
Ahmet Adalıer 0
QF 11.08
18.00
Bilge Alaçam 5
Hüseyin Borankan 1
SF 11.08
19.00
Bilge Alaçam 4
Aykın Burcu 5
Lig 18 Hazırlık Turnuvası
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 3
Osman Şanlısoy 5
LR1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 0
LR2 -
Bilge Alaçam 5
Ercan Çakartaş 2
LR3 -
Bilge Alaçam 5
Osman Ercan Asmacı 0
LQ -
Bilge Alaçam 5
Mehmet Özbay 0
QF -
Pasha Alami 0
Bilge Alaçam 5
SF -
Bilge Alaçam 5
Osman Şanlısoy 3
F -
Bilge Alaçam 3
Mustafa Alnar 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 5. Etap
Rnd Date Match
R1 10.02
10.00
Bilge Alaçam 5
Hasan Sözalp 1
WR1 10.02
12.00
Hakan Doğahan 4
Bilge Alaçam 5
WQ 10.02
15.00
Bilge Alaçam 5
Adem Ulugün 2
QF 10.02
17.00
Bilge Alaçam 5
Berk Mehmetcik 3
SF 10.02
18.00
Aykın Burcu 6
Bilge Alaçam 7
F 10.02
17.00
Bilge Alaçam 4
Hüseyin Borankan 7
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 4. Etap
Rnd Date Match
R1 06.01
11.00
Bilge Alaçam 6
Mehmet M. Özkebapçı 0
WR1 06.01
13.00
Bilge Alaçam 6
Alara Ghaffari 0
WQ 06.01
16.00
Bilge Alaçam 6
Aykın Burcu 0
QF 06.01
18.00
Bilge Alaçam 6
Emir Ahmet Konuklu 0
SF 06.01
19.00
Mustafa Alnar 6
Bilge Alaçam 0
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 3. ayak
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 0
WR1 02.12
11.00
Hasan Şişik 4
Bilge Alaçam 5
WR2 02.12
12.00
Bilge Alaçam 5
İrfan Demirkıran 1
WQ 02.12
15.00
Emir Ahmet Konuklu 5
Bilge Alaçam 4
LQ 02.12
17.00
Mehmet Türegün 1
Bilge Alaçam 5
QF 02.12
18.00
Adem Ulugün 1
Bilge Alaçam 5
SF 02.12
19.00
Mustafa Alnar 7
Bilge Alaçam 5
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 2. ayak
Rnd Date Match
WR1 04.11
10.00
Bilge Alaçam 6
Berk Mehmetcik 3
WR2 04.11
14.00
Bilge Alaçam 6
Aykın Burcu 3
WQ 04.11
17.00
Onuç Altur 2
Bilge Alaçam 6
QF 04.11
19.00
Bilge Alaçam 4
Osman Şanlısoy 6
2017-2018 Büyükler Şampiyonası 1.Etap
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 1
WR1 14.10
12.00
Hüseyin Arınşan 0
Bilge Alaçam 5
WQ 14.10
14.00
Osman Şanlısoy 0
Bilge Alaçam 5
16F 14.10
17.00
Bilge Alaçam 5
Osman Şanlısoy 2
QF 14.10
18.00
Ahmet Akil B. Sözalp 5
Bilge Alaçam 3
GELENEKSEL DOĞAN NADİRİ ANI TURNUVASI Büyükler 201
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Walk Over 0
WR1 30.09
11.00
Bilge Alaçam 4
Doğukan Çıdam 1
WQ 30.09
14.00
Bilge Alaçam 4
Ahmet Adalıer 1
16F 30.09
17.00
Bilge Alaçam 4
Ercan Çakartaş 1
QF 30.09
19.00
Onuç Altur 3
Bilge Alaçam 5
SF 14.10
12.00
Bilge Alaçam 7
Emir Ahmet Konuklu 3
F 30.09
21.00
Bilge Alaçam 7
Osman Şanlısoy 6
2017 Bayram Turnuvası Büyükler
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Qualifier1 0
WR1 -
Mustafa Alnar 5
Bilge Alaçam 1
LR2 -
Mehmet Sarı 1
Bilge Alaçam 5
LR3 -
Bilge Alaçam 5
Hasan Şişik 0
LR4 -
Bilge Alaçam 4
Emir Ahmet Konuklu 5
MEHMETCİK 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 26.08
13.00
Adem Ulugün 1
Bilge Alaçam 5
WR1 26.08
16.00
Bilge Alaçam 5
Shaun Martin Daly 1
WR2 27.08
11.00
Bilge Alaçam 5
Emir Ahmet Konuklu 1
QF 27.08
15.00
Bilge Alaçam 7
Fırat Leylek 1
SF 27.08
16.30
Bilge Alaçam 7
Hüseyin Borankan 1
F -
Osman Şanlısoy 7
Bilge Alaçam 1
lEFKE ŞENLİKLERİ 2. YAZ TURNUVASI BÜYÜKLER
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Walk Over 0
WR1 19.08
15.30
Hüseyin Arınşan 1
Bilge Alaçam 5
WR2 19.08
19.30
Osman Şanlısoy 5
Bilge Alaçam 4
LR4 20.08
12.00
Huseyin Sert Olmezler 0
Bilge Alaçam 1
QF 20.08
13.00
Hüseyin Borankan 7
Bilge Alaçam 5
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 5. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 1
WR1 24.12
11.00
Ali Gürler 0
Bilge Alaçam 2
WQ 24.12
13.00
Bilge Alaçam 5
Gizem Paralı 3
16F 24.12
16.00
Bilge Alaçam 5
Hüseyin Borankan 3
QF 24.12
17.00
Bilge Alaçam 5
Mustafa Alnar 0
SF 24.12
18.00
Berk Mehmetcik 7
Bilge Alaçam 6
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 4. Etap (14.1 )
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Walk Over 0
WR1 10.12
10.00
Bilge Alaçam 50
Aykın Burcu 20
WQ 10.12
12.00
Bilge Alaçam 26
Mustafa Alnar 50
LQ 10.12
15.00
Ahmet Akil B. Sözalp 24
Bilge Alaçam 51
16F 10.12
16.00
Osman Şanlısoy 50
Bilge Alaçam 10
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 3. Etap (10 Top)
Rnd Date Match
R1 03.12
10.00
Bilge Alaçam 5
Ali Gürler 0
WR1 03.12
11.00
Hüseyin Borankan 2
Bilge Alaçam 5
WQ 03.12
13.00
Bilge Alaçam 0
Mustafa Alnar 5
LQ 03.12
15.00
Alara Ghaffari 4
Bilge Alaçam 5
16F 03.12
16.00
Enis Soğular 2
Bilge Alaçam 5
QF 03.12
18.00
Mustafa Alnar 5
Bilge Alaçam 3
2016-2017 KKTC Cumhuriyet Kupası Gençler
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 1
WR1 15.11
10.45
Çetin Erdinç 2
Bilge Alaçam 4
WR2 15.11
14.00
Bilge Alaçam 4
Doğukan Çıdam 1
QF 15.11
16.15
Bilge Alaçam 3
Salih Boztuna 4
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 2. Etap (9 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Walk Over 0
Bilge Alaçam 1
WR1 12.11
12.00
Bilge Alaçam 6
Ahmet Akil B. Sözalp 3
WQ 12.11
14.00
Bilge Alaçam 6
Mücahit Çelikağ 4
16F 12.11
17.00
Bilge Alaçam 6
Doğukan Çıdam 5
QF 12.11
18.00
Berk Mehmetcik 6
Bilge Alaçam 3
2016-2017 Büyükler Şampiyonası 1. Etap (8 Top)
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Walk Over 0
WR1 05.11
11.00
Mustafa Alnar 3
Bilge Alaçam 5
WQ 05.11
14.00
Bilge Alaçam 5
Rüstem Aygünlü 4
16F 05.11
18.00
Bilge Alaçam 5
Doğukan Çıdam 1
QF -
Ali Karanfiloğlu 5
Bilge Alaçam 4
2016-2017 Gençler Şampiyonası 5. Etap (8Top)
Rnd Date Match
R1 -
Bilge Alaçam 1
Walk Over 0
WR1 22.10
11.00
Mehmet M. Özkebapçı 3
Bilge Alaçam 5
WR2 22.10
14.00
Doğukan Çıdam 1
Bilge Alaçam 5
QF 22.10
16.00
Bilge Alaçam 5
Enis Soğular 4
SF 22.10
17.00
Osman Şanlısoy 7
Bilge Alaçam 5
2016-2017 Gençler Şampiyonası 4. Etap (14.1)
Rnd Date Match
R1 15.10
10.00
Emin Şenyiğit 0
Bilge Alaçam 50
WR1 15.10
12.00
Alara Ghaffari 20
Bilge Alaçam 45
WR2 15.10
14.00
Bilge Alaçam 50
Doğukan Çıdam 17
QF 15.10
17.00
Bilge Alaçam 50
Mehmet M. Özkebapçı 15
SF 15.10
18.00
Bilge Alaçam 66
Osman Şanlısoy 75
2016-2017 Gençler Şampiyonası 3. Etap
Rnd Date Match
R1 08.10
10.00
Erol Şeren 0
Bilge Alaçam 5
WR1 08.10
12.00
Bilge Alaçam 5
Doğukan Çıdam 3
WR2 08.10
16.00
Enis Soğular 5
Bilge Alaçam 1
LR4 08.10
18.00
Alara Ghaffari 3
Bilge Alaçam 5